Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego
3.8 (75%) 4 votes

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego jest jednym z coraz częściej używanych narzędzi przez wszystkie osoby zainteresowane zweryfikowaniem swojej zdolności kredytowej przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego.

Do czego służy kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego?

To właśnie kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego pozwoli Ci bez wychodzenia z domu zapoznać się z różnymi ofertami kredytów mieszkaniowych oferowanych zarówno przez banki jak i inne instytucje finansowe.
To przydatne narzędzie pozwoli Ci przekalkulować koszty kredytu mieszkaniowego, m.in. wyliczy maksymalną kwotę raty. Dzięki temu dowiesz się czego możesz się spodziewać na rynku bankowym i wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Pozostała część jest kwestią formalności.
Najważniejsze jednak, że kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego udzieli Ci podstawowych informacji i wglądu w różne oferty bez żadnych dodatkowych kosztów. Inwestujesz swój czas po to by cieszyć się z najlepszych ofert.

Jak obliczyć zdolność kredytową kredytu hipotecznego?

Jeżeli zastanawiasz się jak obliczyć zdolność kredytową wystarczy, że będziesz podążał za wskazówkami jaki daje Ci poniższy kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego.
Po wypełnieniu wszystkich parametrów kliknij wylicz – pojawi się okienko w którym zobaczysz jaką masz obecnie zdolność kredytową i jaki bank bądź inna instytucja finansowa może przygotować dla Ciebie oferty. Pamiętaj, że banki biorą również przy weryfikacji Twojej zdolności kredytowej również inne parametry, dzięki którym możesz uzyskać jeszcze korzystniejsze warunki, mogą to być np.:

• scoring kredytowy – jest to własna ocena punktowa banku wydawna według ustalonych w placówce kryteriów,
• ocenę punktową z BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
• wykonywany zawód,
• wiek kredytobiorcy,
• miesięczne dochody itp.

Po wypełnieniu wszystkich pól symulacja kredytu hipotecznego będzie dla Ciebie dostępna oczywiście nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Zdolność kredytowa kredytu hipotecznego w kilka sekund

Skorzystaj z poniższego kalkulatora zdolności kredytowej kredytu hipotecznego i wybierz już dziś najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Sprawdź i wylicz ratę swojego kredytu. Nie przepłacaj – to są Twoje pieniądze i Ty decydujesz w co je inwestujesz.

komentarzy 10

 1. Zdolność kredytowa na 350000złotych Sierpień 22, 2016 at 9:26 am Reply

  U mnie zdolność kredytowa wyszła na 350 000 złotych i o taki kredyt hipoteczny wysłałem do PKO, ING i PEKAO – do tych 3 banków z czego najlepsza ofertę otrzymałem od banku PKO i ING Banku Śląskiego – te 2 oferty są najniższe, w pekao było najdrożej z tych 3 ofert a wszystkie podpowiedział mi kalkulator zdolności kredytowej kredyt hipotecznego, ten powyżej.
  Teraz czekam tylko na telefon z banku bo mam się umówić na spotkanie i dogadać najlepsze warunki ale mam pytanie do osób, które już tutaj przeliczyły swój kredyt hipoteczny – czy ta oferta kredytu hipotecznego tutaj wyliczona zostaje już bez zmian? Czy można negocjować warunki tego kredytu? Czy można liczyć na no niższą prowizję za udzielenie kredytu albo niższe oprocentowanie?

  • hipotekk Wrzesień 30, 2016 at 5:15 am Reply

   Myślę, że można ale to juz zdecydowanie w banku jak przedstawią CI konkretne warunki na umowie. Umowę zawsze można zmienić przed jej podpisaniem – jeśli Twoja zdolność kredytowa jest wysoka to z pewnością pójdą Ci na rękę.
   A jeśli chchesz sprawdzić jeszcze opinie o kredytach hipotecznych to na stronie http://kredythipotecznykalkulator.net/ masz podobny kalkulator i analizę każdego z kredytów hipotecznych osobno.

 2. Kalkulator zdolności kredytowej - kredyty hipoteczne Wrzesień 29, 2016 at 8:01 am Reply

  Skorzystałam z tego kalkulatora zdolności kredytowej kredytu hipotecznego i najlepsza oferta dla mnie jest w Alior Banku. Sprawdziłam u znajomego, który jest doradcą finansowym i również ma dostęp do wielu ofert banków i wyszło tak samo.
  Złożyłam wniosek bo szkoda czasu, teraz zabieram się za gromadzenie formalności.
  W każdym razie piszę swoją opinię ponieważ sama również wzorowałam się na takich wypowiedziach – kalkulator godny polecenia.

 3. Adam Wrzesień 29, 2016 at 8:02 am Reply

  Zawsze pamiętajcie, zawsze możecie negocjować warunki!
  W banku mają jedną wersję taką sztywną gdzie starają się oczywiście jak najwięcej ugrać dla siebie wiadomo każdy chce zarobić, ale mają też drugą dostępną dla tak zwanych upartych klientów.
  Jeżeli wyliczyliście sobie dobrą zdolność kredytową i wysłaliście wniosek to kiedy zadzowni do was konsultant już przygotujcie się na negocjacje.

 4. Alior Bank kredyt hipoteczny polecam Wrzesień 29, 2016 at 8:05 am Reply

  Dobrze, że są takie narzędzie jak kalkulatory!
  Na szczęście trafiłam na sprawdzony kalkulator. Wyliczył mi fajną zdolność w Alior Banku i Get in Banku. Złożyłam wniosek do obu. Oddzwonili do mnie oczywiście konsultanci i zdecydowałam się ostatecznie na Alior mają ciekawe oferty i łatwiej jest wynegocjować jeszcze coś dla siebie. Z tego względu zapewne tyle osób zaciąga tam hipoteki.

  • lepszy PKO własny kąt Wrzesień 30, 2016 at 5:16 am Reply

   U mnie wyszedł korzystniej kredyt hipoteczny w PKO niż w alior banku – i tam złożyłem wniosek i dostałem szybko kredyt.
   Minimum formalności – to cechuje PKO.

   • Maniek - hipoteczny w PKO też Październik 10, 2016 at 7:41 am Reply

    Ja tak samo mam kredyt w PKO BP i sądzę, że to bardzo dobry wybór bo bank cieszy się wysokim poziomem zaufania i dobrymi opiniami o kredycie hipotecznym. Dodatkowo ten kalkulator zdolności kredytu hipotecznego poleca ten kredyt w PKO tak więc to dobra oferta.
    A najlepszym dowodem jest to, że ma najniższe koszty – mnie tak wyszło przy kredycie hipotecznym na 400 000 złotych 🙂

 5. agnieszka Listopad 3, 2016 at 2:17 pm Reply

  A mnie najkorzystniej wyszło w Millenium:) Składam wnioski do kilku banków, a dokładnie do trzech pierwszych jakie wyszły mi właśnie w tym kalkulatorze jako najbardziej atrakcyjne opcje. Mam nadzieję, że te obliczenia sprawdzą się w rzeczywistości albo ewentualne odchylenia będą nieznaczne, bo to co mi wylicza kalkulator nawet mi odpowiada;)

 6. Halina Listopad 9, 2016 at 1:27 pm Reply

  Świetna strona!!! Wyliczyłam sobie i porównałam jak wygląda zaciągniecie kredytu w poszczególnych bankach, złożyłam wniosek przez stronę co zajęło dosłownie kilka minut i dalej poszło równie szybko. Kredyt już dostałam i korzystam z pieniędzy oczywiście z przyjemnością. Bardzo dziękuję i polecam czytanie, składanie wniosków i komentowanie bo to też pomaga:)

 7. domi Luty 7, 2017 at 5:21 pm Reply

  Złożyłam tu wniosek do banku Millenium o kredyt hipoteczny .
  Zastanawiam się jeszcze nad wysłaniem do Alior banku wniosku…
  Zobaczymy która oferta bardziej mi podpasuję .
  Chociaż jak tak patrzyłam warunki i czytałam o tych bankach to w oby dwóch są całkiem przyzwoite 😉
  Potrzebuje kredytu na 300 tysięcy-mam nadzieję , że w którymś z tych banków dostanę taki kredyt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *