Kalkulator zdolności kredytowej kredyt w Pekao – koszty i opinie

Kalkulator zdolności kredytowej kredyt w Pekao – koszty i opinie
3.5 (70%) 4 votes

Kalkulator zdolności kredytowej kredyt w Pekao Mnogość i różnorodność ofert kredytów na rynku finansowym powoduje obecnie niemałe zakłopotanie i niejednokrotnie rozdrażnienie wśród przyszłych kredytobiorców ale i tych, którzy swoje kredyty już spłacają. Poszukiwania bowiem najtańszej opcji nie zawsze kończą się tak jakbyśmy sobie to wcześniej zaplanowali.

Wyselekcjonowanie odpowiedniej propozycji nie musi być udręką jeśli skorzystasz z kilku naszych rad. Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu i zapoznania się z jedną z lepszej opcji kredytów jaką ma do zaoferowania bank Pekao.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego w banku Pekao

Pierwszym kredytem bo najpopularniejszym jest kredyt gotówkowy. I to właśnie od jego charakterystyki zaczniemy.

W banku Pekao nosi on nazwę pożyczki ekspresowej, głównie z tego tytułu, że przyznawany jest rzeczywiście bardzo szybko, nie wymaga wielu formalności i przedstawiania mnóstwa zaświadczeń. Pożyczka ekspresowa dostępna jest dla każdego, na dowolną kwotę, w każdym momencie. Maksymalnie pożyczyć możesz 150 000 zł, zaś najdłuższy okres spłaty wynosi 84 miesiące.  Pożyczasz dokładnie tyle ile potrzebujesz i wydajesz kiedy Ci odpowiada.

Szacowane koszty możesz bardzo łatwo obliczyć samodzielnie wykorzystując do tego celu kalkulator kredytowy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe kalkulacje wypełniasz niezobowiązujący wniosek i jednocześnie dowiadujesz się jaka jest wstępna decyzja banku w kwestii przyznania Ci pożyczki.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego w Pekao

Kolejną opcją wsparcia finansowego jakie do zaproponowania ma bank Pekao jest możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego. Dotyczy to osób, które planują np. zakup mieszkania, budowę lub zakup domu, garażu, domku letniskowego, działki budowlanej, remont czy spłatę kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku.

Kredyt hipoteczny w Pekao charakteryzuje się przede wszystkim:

 • atrakcyjnymi warunkami cenowymi,Pekao opinie kalkulator
 • bezpłatnym wydaniem promesy ważnej aż 60 dni,
 • szybką decyzją kredytową,
 • możliwością dopłaty w programie MDM,
 • równymi lub malejącymi ratami,
 • dostępnością kredytu w obcych walutach,

Jeśli przed podjęciem decyzji chcesz sprawdzić jak Pekao wypada względem  innych ofert dostępnych na rynku, możesz to zrobić wykorzystując porównywarkę kredytów hipotecznych dostępną na stronie: ………..

Jeśli zaś nie jesteś pewien czy posiadasz zdolność kredytową wyślij  internetowy wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego. Jest on bezpłatny i do niczego Cię nie zobowiązuje. Im szybciej jednak zdecydujesz się na jego przesłanie, tym szybciej uzyskasz odpowiedź od banku.

Kredyt w banku Pekao – kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy jest jednym z ulubionych narzędzi wykorzystywanych do analiz ofert kredytów. Co do tego nie ma wątpliwości i nie powinno to dziwić. Wszystkich orientacyjnych wyliczeń można bowiem dokonać samemu w prosty i wygodny sposób.

Chcesz obliczyć miesięczne raty, dowiedzieć się ile wyniesie oprocentowanie czy prowizja, zainteresowany/a jesteś wysokością ubezpieczenia? Wszystkie te dane są do orientacyjnego obliczenia właśnie w kalkulatorze kredytowym. Wystarczy wpisać jedynie kwotę kredytu, która Cię interesuje, preferowany okres spłaty i zaznaczyć kilka indywidualnych parametrów zależnych od Twojej osobistej sytuacji materialnej. Kalkulator wszystko oblicza sam!!!!

Ważne jednak jest aby korzystać z zaufanych stron i sprawdzonych narzędzi bo tylko takie są miarodajne.

Opinie o kredycie w banku Pekao

kalkulator kredytu pekaoOpinii o kredytach w banku Pekao krąży w sieci dość dużo. Kredytobiorcy na ogół zadowoleni są z zaproponowanych im rozwiązań kredytowych. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza ekspres pożyczka. Wynika to głównie z faktu szybkości jej przyznawania i wypłacania ale również atrakcyjnych warunków cenowych.

Kredyty hipoteczne w Pekao również przyznawane są dość często, stale więc rośnie zainteresowanie i tym produktem, który z kolei doceniany jest za nowoczesne rozwiązania i niskie koszty.

Wniosek o kredyt w banku Pekao

Zarówno o kredyt gotówkowy jak i hipoteczny możesz się starać składając wniosek w placówce lub online. Jeśli zależy Ci na kontakcie telefonicznym bądź e-mailowym z doradcą bankowym np. w celu poznania szczegółów, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie banku Pekao.

Pamiętaj, że wniosek jeszcze do niczego nie obliguje a jest świetną opcją na sprawdzenie szczegółów oferty oraz Twojej zdolności kredytowej. Im szybciej jest złożony lub wysłany, tym szybciej podlega rozpatrzeniu przez bank.

Tagi: , , , , , ,

komentarze 2

 1. aga Luty 3, 2017 at 4:30 pm Reply

  Długo myślałam gdzie by tu zaciągnąć kredyt hipoteczny…
  Sprawdziłam trochę tych ofert. Jednak nie byłam przekonana do końca która wybrać .
  Trafiłam na ofertę pekao i wydaję mi się , że jest najkorzystniejsza z tych co patrzyłam .
  Z wstępnych obliczeń na kalkulatorze moje koszty też wyglądają całkiem przyzwoicie .
  A wy co sądzicie ?
  Ja chyba zdecyduję się na ten kredyt skoro oferta prezentuje się tak dobrze.

 2. Szymon Luty 8, 2017 at 11:10 am Reply

  Jak działają te kalkulatory zdolności kredytowej?
  Czy one są dokładne ?
  Chciałbym zakupić mieszkanie i dlatego interesuję mnie kredyt hipoteczny w PEKAO.
  Najpierw chciałbym obliczyć swoją zdolność kredytową i zorientować się na jakie czekają mnie koszty przy takim kredycie . Używając takiego kalkulatora zdolności dowiem się tego wszystkiego?
  Może to dziwne ale jeszcze nigdy nie korzystałem z takiego kalkulatora-ale chcę spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *