Kalkulator zdolności kredytowej kredyt w Raiffeisen Polbank – koszty i opinie

Kalkulator zdolności kredytowej kredyt w Raiffeisen Polbank – koszty i opinie
3.3 (66.67%) 3 votes

Początek działalności Raiffeisen Polbank na polskim rynku finansowym datuje się na 1991rok. Należy on do austriackiej grupy Raifffeisen i jest bankiem o charakterze uniwersalnym. W ramach swej działalności ofertę kieruje do klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.kalkulator zdolności kredytowej raiffeisen bank

Raiffaisen Polbank posiada dość bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową dzięki czemu każdy poszukujący dofinansowania z zewnątrz ma szansę znaleźć odpowiedni dla potrzeb kredyt.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kredytach Raiffaisen Polbanku przeczytaj poniższy artykuł.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank dobierasz do swoich potrzeb i możliwości. Oznacza to, że nie obciążasz przesadnie domowego budżetu ale spłacasz tyle i w taki sposób jak jesteś w stanie.

Możesz pożyczyć do 150 000 zł na dowolnie wybrany przez siebie cel zaś okres kredytowania może wynosić aż do 10 lat.

Gotówka jest nisko-oprocentowana a wszelkie koszty i warunki szczegółowo i przejrzyście przedstawiane są już po złożeniu wniosku.

Formalności również sprowadzone są do minimum po to aby wzięcie kredytu nie było udręką lecz aby klient jak najszybciej mógł się cieszyć z możliwości spełniania swoich marzeń i realizacji planów.

Raiffaisen Polbank wraz z kredytem udostępnia atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe dzięki którym nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo finansowe.

Wystarczy wysłać wniosek online aby dowiedzieć się o koszty wybranego kredytu i określić posiadanie zdolności kredytowej.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu konsolidacyjnego w Raiffeisen Polbank

Jeżeli nie odpowiadają Ci warunki spłaty dotychczas zaciągniętych kredytów zastanów się nad ich konsolidacją. Być może najbardziej optymalne rozwiązanie dla swoich finansów znajdziesz właśnie w Raiffeisen Polbanku.

Głównymi cechami konsolidacji w Raiffaisen Polbank na które warto zwrócić uwagę są:

 • promocyjna marża dla aktywnych klientów, korzystających również z innych produktów banku,
 • zerowa prowizja po przystąpieniu do indywidualnego ubezpieczenia,
 • wygodna spłata kredytu,
 • możliwość regulowania wysokości rat,
 • okres kredytowania od 3 do 30 lat,
 • możliwość konsolidacji celu mieszkaniowego ze spłata dowolnych zobowiązań lub dowolnym celem,

Po wypełnieniu i przesłaniu wniosku poznasz dokładne koszty kredytowania i dowiesz się czy posiadasz zdolność kredytową niezbędną do udzielenia wniosku. Już dziś możesz także porównać kredyt Raiffaisen Polbanku przechodząc na stronę banku.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego w Raiffeisen Polbank

Kredyt hipoteczny z Raiffeisen Polbank przeznaczyć możesz na:

 • zakup mieszkania, domu lub działki budowlanej,
 • remont, modernizację, rozbudowę nieruchomości,
 • refinansowanie zaliczki poniesionej w związku z finansowaniem zakupu nieruchomości,
 • adaptację domu bądź mieszkania,

Tym co możesz zyskać, jak wynika z oferty, są:

 • atrakcyjna marża i promocja w prowizji przy spełnieniu określonych warunków,
 • szeroka dostępność kredytu,
 • oferta dostosowana do potrzeb i możliwości finansowych,
 • możliwość do wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych opłat po 5 latach kredytowania,
 • kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości,
 • wygodna spłata kredytu,
 • udostępniona opcja regulacji wysokości rat,
 • akceptacja różnych źródeł dochodów,

W Raiffaisen Polbank możesz uzyskać maksymalnie do 1 500 000 zł kredytu hipotecznego. Udzielona kwota zależy od Twoich potrzeb ale także wartości nieruchomości i oceny zdolności kredytowej, którą już dziś możesz sprawdzić poprzez złożenie wniosku.

Kredyt w Raiffeisen Polbank– kalkulator kredytowy

Oblicz raty kredytu i wszystkie orientacyjne koszty wykorzystując kalkulator kredytowy.
Jego liczne zalety doceniło już bardzo wielu kredytobiorców. To pomocne narzędzie w analizie ofert kredytowych. Być może Tobie również pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji i wyborze najlepszego kredytu.

Kalkulatory kredytowe są przede wszystkim bardzo proste w użyciu, bezpłatne, bezpieczne i nie zobowiązują Cię w żaden sposób do podejmowania decyzji.

Opinie o kredycie w Raiffeisen Polbank

Kredyty Raiffaisen Polbanku zyskały bardzo wielu zwolenników a tym samym nowych nabywców.raiffeisen bank kredyt opinie

Według opinii duże znaczenie ma ich szeroka dostępność oraz atrakcyjne warunki. Wysokie kwoty kredytów o jakie można się starać zachęcają do inwestowania i realizacji różnych planów, zarówno mniejszych jak i tych droższych.

Wniosek o kredyt w Raiffeisen Polbank

Wniosek o kredyt możesz złożyć tradycyjnie w wybranym oddziale banku lub korzystając z wypełnienia formularz online. Obie opcje są bezpieczne ale druga z pewnością prostsza, wygodniejsza i mniej wymagająca jeśli chodzi o czas oraz zaangażowanie. Nie musisz nawet odchodzić od komputera a wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie kilka chwil.

Tagi: , , ,

komentarze 2

 1. Zola Marzec 9, 2017 at 8:22 pm Reply

  Przyszedł mi do głowy taki pomysł nie dawno aby skorzystać z kredytu gotówkowego w polbanku. Nie jest to dla mnie jakoś bardzo znany bank i tez nie miałam z nim styczności jeśli chodzi o kredyty i pożyczki. Za nim taką decyzje podejmę liczę na jakieś informację ze strony klientów tego banku. Trochę tu sobie poczytałam i jestem bardzo zainteresowana tym kredytem. Chcę się starać o pożyczkę w wysokości 15 tysięcy. Zobaczymy co z tego wyniknie. Oby wszystko poszło po mojej myśli:)

 2. rafi Marzec 11, 2017 at 9:03 am Reply

  Znana jest wam oferta polbanku dla firm? Mam małą firmę i tak sobie pomyślałem o jakimś kredycie. Chciałem ją trochę rozbudować. Mam konto w polbanku i często przesyłają mi na emaila jakieś oferty różnych kredytów. Ostatnio sprawdziłem ofertę dla firm. Zainteresowała mnie bo wygląda na dobrą. Warunki wyglądają na korzystne. Mam tez duże zaufanie do tego banku bo są uczciwi. Wyślę chyba do nich ten wniosek. Ale chciałem też się zorientować czy ktoś już korzystał u u nich z takiego kredytu jak dla firm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *