Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w BPH opinie i koszty

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w BPH opinie i koszty
4.5 (90%) 2 votes

Bank BPH Jest jednym z najstarszych banków oferujących kredyty na polskim rynku bankowych. Z pewnością istnieje na rynku już ponad kilkanaście lat, co świadczyć może o jego potędze oraz zaufaniu, jakim darzą go klienci. Niezliczona wciąż pozostaje liczba osób, które na przestrzeni wszystkich lat zdecydowały się na skorzystanie z usług Banku BPH. Dlatego pod lupę weźmiemy dziś kredyt gotówkowy BPH oraz badanie zdolności kredytowej.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego w BPH

Kredyt gotówkowy oferowany przez BPH Bank jest nazywany kredytem szybkim i bezpiecznym. Z pewnością wpływ na to ma szybkość załatwiania wszystkich formalności. Aby złożyć wniosek o kredyt, wystarczy poświęcić dosłownie chwilę. Kredyt dodatkowo jest bezpieczny, ponieważ bank dokładnie weryfikuje zdolność kredytową Klientów, przez co nie będzie sytuacji, w której kredytobiorca nie będzie w stanie spłacić zobowiązania.
A co ma wpływ na zdolność kredytową i jak ją sprawdzić?
Bank weryfikuje dokładnie wszystkie dane, które wskazują na to, czy jest się w stanie podjąć zobowiązania. Jeżeli więc posiadasz inne kredyty lub nie masz stałego źródła dochodu, abo co gorsza masz zaległe opłaty – prawdopodobnie bank odrzuci Twój wniosek. Oczywiście nie jest to reguła i bank dokładnie analizuje wszystkie dane. Jednak zanim przystąpi się do wypełnienia wniosku warto samemu przeanalizować, czy Twój miesięczny budżet jest stały i wystarczy na spłatę kolejnych zobowiązań.

Aby szybko sprawdzisz zdolność kredytową w BPH – wyślij wniosek online. Wstępną decyzję kredytową i ocenę Twojej zdolności kredytowej otrzymasz w kilka minut.

Koszty kredytu w BPH

Koszty kredytu gotówkowego są uzależnione w dużej mierze od zdolności kredytowej klienta. O kwocie jaką należy doliczyć do kwoty bazowej informuje oprocentowanie oraz prowizja dla banku.Minimalną kwotą kredytu jest suma 1000 zł, maksymalną – 200 000 zł. Maksymalna kwota jest bardzo wysoka, jednak nie oznacza, że każdy może ją dostać. Warto pamiętać, że na zdolność kredytową ma wpływ również wielkość dochodu. Można łatwo się domyślić, że aby być w stanie spłacić tak wysoką kwotę, Wasze miesięczne zarobki musiałyby być stosunkowo wyższe.
Długość okresu na spłatę kredytu jest bardzo podobna do ofert konkurencyjnych – maksymalnie 10 lat. Okres ten jest jednak elastyczny i może zostać dopasowany do potrzeb Klienta. Tak na prawdę większość tego jest zależna od preferencji pożyczkobiorcy i jest kwestią odpowiedniej umowy z bankiem.
Jak przedstawiają się koszty związane z kredytem gotówkowym w BPH?
Przeciętna prowizja od kredytu klasyfikuje się na poziomie 30,4%, jednak jak łatwo się domyślić, jest to uzależnione od zdolności kredytowej. Bank niestety nie udostępnia kalkulatora zdolności kredytowej, czy kalkulatora opłat. Informacja dotycząca konkretnej sumy jest możliwa wyłącznie dopiero po złożeniu wniosku drogą elektroniczną.

Opinie o kredycie w BPH

Wiele opinii na temat kredytu gotówkowego w BPH jest pozytywnych. Można je znaleźć m.in. na forach internetowych. Wydaje się, że zdecydowanie BPH zdobyło zaufanie klientów dzięki indywidualnemu podejściu do osób. Jest to jedna z najczęściej wspominanych zalet. Sprawdź opinie o kredytach w BPH poniżej artykułu, jeśli zaś skorzystałeś z oferty kredytu w BPH to dodaj tam swoją opinię, pomoże ona w podjęciu decyzji innym zainteresowanym ofertami kredytów tego banku.

Wniosek o kredyt w BPH

Wniosek o kredyt w BPH można złożyć drogą elektroniczną (szybszą) lub bezpośrednio w placówce banku. Decyzja należy do każdego z osobna, choć zachęcamy do tego, aby korzystać z wersji szybszej. Nie ma wówczas obaw przed tym, że straci się swój cenny czas na niepotrzebne stanie w kolejce.

Tagi: , , , , ,

1 komentarz

 1. kamil Luty 7, 2017 at 8:20 pm Reply

  Ciekawy artykuł .
  W sumie to zawsze wiedziałem , że BPH to dobry bank i warto u nich wziąć kredyt 🙂
  Jeśli chodzi o mnie to wniosek złożyłem osobiście w placówce banku .
  Mam do nich nie daleko niemalże za rogiem . Czasem tez dysponowałem dlatego osobiście się wybrałem . Nawet dobrze bo w razie pytań pani na miejscu wszystko mi wyjaśniła . Wniosek tez oczywiście można złożyć online – jak kto woli.
  Kredyt gotówkowy ma bardzo dobre warunki .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *