Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w PKO BP opinie i koszty

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w PKO BP opinie i koszty
4.3 (85%) 4 votes

Bank PKO BP to najprawdopodobniej jeden z najbardziej tradycyjnych banków, które istnieją od wielu lat na rynku polskim. Nie oznacza to jednak, że bank nie idzie z duchem czasu. Wręcz przeciwnie. Jakie oferty kredytów gotówkowych posiada PKO BP? Czy warunki są korzystne oraz czym jest zdolność kredytowa – na te pytania odpowiemy w tym artykule.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego w PKO BP – Mini Ratka

PKO BP posiada obecnie dwie oferty kredytów gotówkowych – Mini Ratka oraz kredyt Platinum. Dziś zajmiemy się pierwszą z nich – czyli Mini Ratką.
Odpowiadając na jedno z najbardziej podstawowych pytań dotyczących kredytów gotówkowych – czyli „Ile można pożyczyć w ramach Mini Ratki?” – odpowiadamy, że jest to kwota pomiędzy 1 000 zł., a 120 000 zł. Jednak tylko 24 000 zł można zaciągnąć bez dodatkowych zaświadczeń.

Mini Ratka w PKO to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą dostać szybko pieniądze na konto i nie martwić się wysoka ratą kredytu – jak sama nazwa wskazuję Mini Ratka oferuje niską ratę kredytu. Sprawdzenie zdolności kredytowej na kredyt gotówkowy w PKO BP można uczynić poprzez wysłanie wniosku online – dzięki temu masz pewność, że Bank przeliczy aktualną ofertę kredytu i unikniesz ukrytych kosztów pośredników.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu hipotecznego w PKO BP

Kredyt hipoteczny w PKO BP to jeden z najczęściej udzielanych kredytów hipotecznych – głównie ze względu na szybkość udzielenia kredytu, elastyczność oferty i niskie koszty kredytu hipotecznego. Opinie Teklinów mówią same za siebie – Bank PKO BP bardzo często polecany jest jeśli chodzi o udzielnie kredytu hipotecznego.

Sprawdź swoją zdolność kredytową kredytu hipotecznego w PKO BP wysyłają c szybki wniosek online – wstępną decyzje kredytową dostaniesz jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo na stronie zdolność kredytowa kredyt hipoteczny sprawdzisz:

 • najtańszy kredyt hipoteczny,
 • dokładne koszty i oprocentowanie wszystkich kredytów hipotecznych,
 • opinie klientów,
 • pozycję kredytu hipotecznego w PKO BP względem innych banków.

Tak więc nie czekaj, jeśli interesuje Cię kredyt hipoteczny w PKO BP to według nas dobry wybór, porównaj tę ofertę szybko z innymi i wyślij wniosek online.

Kalkulator zdolności kredytowej pożyczki hipotecznej w PKO BP

Zastanawiasz się czy masz zdolność kredytową w PKO BP na pożyczkę konsolidacyjną? Nie ma eis co zastanawiać, wyślij niezobowiązujący Cie wniosek o pożyczkę konsolidacyjną w PKO BP i przekonaj się jak Bak oceni Twoją zdolność kredytową. Dowiesz się też na jak wysoka kwotę pożyczki możesz liczyć i jak szybko możesz dostać pieniądze do ręki lub na konto.

Wysłanie wniosku zajmie CI tylko chwilę a dzięki temu pozbędziesz się kłopotów z obecnymi kredytami, skonsolidujesz je w jeden i otrzymasz jedną, niższą ratę kredytu.

Sprawdź także pozycję pożyczki konsolidacyjnego w rankingu kredytów konsolidacyjnych na stronie: zdolność kredytowa kredyt konsolidacyjny.

Koszty i oprocentowanie kredytów  PKO BP

Drugie najczęściej zadawane pytanie dotyczy warunków spłaty, okresu kredytowania oraz zdolność kredytowej. Dlatego przyglądamy się warunkom samej spłaty.
Istnieją trzy warianty:
-pożyczka z ubezpieczeniem,
-pożyczka na nowo
-spłata kredytów z innych banków
Przykładowa analiza spłaty kredytu gotówkowego w wysokości 10 000 zł. Osoby decydujące się na taki kredyt na okres 24 miesięcy, będą ją spłacały w wysokości raty równej 575 zł. Co jest równoznaczne z całkowitą kwotą kredytu spłaconego po 2 latach 13 800 zł. Ta sama kwota pożyczki na 48 miesięcy (4 lat) wyniesie 16 320 zł, co jest kwotą zdecydowanie wyższą od poprzedniej. Łatwo więc zauważyć, że najbardziej opłaca się brać pożyczkę na krótszy okres.
Oczywiście warunki te mogą się zmienić, a to ze względu na zdolność kredytową. Czy można wyliczyć swoją zdolność kredytową? Składając wniosek kredytowy bank dokładnie analizuje Twoje warunki finansowe, źródła dochodu i inne zobowiązania. Zdolność kredytowa to nic innego jak przewaga miesięcznego dochodu nad Twoimi zobowiązaniami już istniejącymi.

Opinie o kredytach w PKO BP

Opinie na temat kredytów w PKO BP można przeczytać np. na różnych blogach branżowych poświęconych właśnie tej tematyce lub np. na forach internetowych. Opinie jak to zwykle bywa są różne – zarówno pozytywne jak i negatywne. Jednak da się zauważyć, że istnieje spora przewaga opinii pozytywnych. Dużą popularnością wśród internautów cieszy się elastyczny czas spłaty kredytu w PKO BP.

Kredyt w PKO BP – składanie wniosku

Składanie wniosku o kredyt w PKO BP odbywa się na dwa sposoby: pierwszy z nich w oddziale banku, drugi poprzez aplikację mobilną. Sposób składania wniosku właściwie niczym nie różni się od innych banków komercyjnych oferujących kredyty gotówkowe. Bardzo dużą zaletą całego procesu ubiegania się o pożyczkę jest to, że pożyczkodawca nie musi mieć prywatnego konta w banku PKO BP, co często jest wymagane u konkurencji.

Tagi: , , , ,

komentarze 3

 1. ilona Luty 7, 2017 at 8:55 pm Reply

  Często korzystacie z usług banku PKO??
  Albo czy w ogóle korzystaliście chociaż raz (czy też kilka razy) z pożyczki,kredytu w tym banku?
  Chciałem poznać opinie .
  Głównie jestem zainteresowany kredytem hipotecznym .
  Ale każda opinia będzie dla mnie przydatna 🙂
  Zapoznałem się już z ofertą i jestem zainteresowany kredytem hipotecznym w PKO BP.
  Trochę ciekawych informacji już się dowiedziałem z tej stronki-bardzo pomocna.

 2. Marek Marzec 10, 2017 at 4:10 pm Reply

  Może nie często bo raz u nich korzystałem z kredytu. Mam go do tej pory i jest to kredyt hipoteczny. Ale opinie mam o tym banku. Jest to opinia pozytywna. Jeśli też Cie interesuję kredyt hipoteczny w PKO to mogę Ci doradzić, że warto go zaciągnąć. Potrzebowałem gotówki na zakup mieszkania i tu otrzymałem taki kredyt. Rozłożyłem go na 20 lat. W takim czasie myślę, że spokojnie go spłacę. Raty są idealne. Posiadam dobrą prace, żona też pracuje także na pewno damy radę.
  Polecam Marek.

 3. magdalena Marzec 11, 2017 at 10:25 am Reply

  Konto założyłam nie dawno w PKO. Przydałoby mi się też trochę gotówki.
  W tym celu rozglądam się za nie dużą pożyczką w banku. Pomyślałam o PKO. Skoro mam już u nich konto to może przedstawią mi coś korzystnego. Wstępnie aby się zorientować przejrzałam kilka ofert w tym też banku pko- warunki nawet mi pasują.
  Poczytam coś więcej o tym kredycie i przejdę się do placówki złożyć wniosek osobiście bo akurat mam bank naprzeciwko mojego bloku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *