Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w T-mobile usługi bankowe – koszty i opinie

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu w T-mobile usługi bankowe – koszty i opinie
4.3 (86.67%) 3 votes

Jednym z krócej istniejących na rynku bankowym instytucji, choć bardzo dobrze znanej każdemu Polakowi
to T-Mobile Usługi Bankowe. Bank ma to do siebie, że bardzo szybko zdobył popularność na polskim rynku oraz zaufanie konsumentów. Ale co wpływa na wiarygodność banku? Dlaczego ludzie polubili produkty T-Mobile Usługi Bankowe? Postaramy się to sprawdzić.

Kalkulator zdolności kredytowej pożyczki gotówkowej w T-Mobile

Jednym z produktów bankowych tejże instytucji są w dzisiejszych czasach bardzo popularne kredyty gotówkowe na dowolny cel. Oczywiście nie mogło go zabraknąć również w ofercie T-Mobile. Zdecydowanie przykuwa uwagę sama nazwa kredytu, gdyż jest związana z latem. Zadaniem kredytu ma być spełnienie marzeń pory letniej. Przekonajmy się więc, czy oferta jest gorąca i warta uwagi oraz z jakim oprocentowaniem należy się mierzyć decydując się na właśnie ten kredyt.
Kredyt gotówkowy, o jaki można się starać w T-Mobile Usługi Bankowe – to kwota maksymalnie 200 000 zł, z czego wyłącznie 150 000 zł to suma, którą można zdobyć bez dodatkowych zabezpieczeń. Jest to bardzo duża kwota jak na przeciętny kredyt gotówkowy, co może bardziej przekonywać potencjalnych kredytobiorców do jego zaciągnięcia. Jeżeli więc Twoim letnim marzeniem było odbycie podróży dookoła świata lub przeprowadzka na daleką wyspę, to z całą pewnością T-Mobile Usługi Bankowe pomoże Ci spełnić to marzenie.

Kalkulator zdolności kredytowej pożyczki konsolidacyjnej w T-mobile

Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile dostarczana jest z usług bankowych Alior Banku, jednak mimo to oferty T-mobile i Alior Banku różnią się pomiędzy sobą. Warto sprawdzić tę ofertę, ponieważ według opinii użytkowników można tutaj liczyć na:

 • szybką decyzję kredytową,
 • niskie oprocentowanie, niską prowizję i RRSO,
 • szybki przelew pieniędzy z pożyczki na konto,
 • ciekawe dodatkowe usługi T-mobile.

Aby skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej w T-mobile i sprawdzić swoją zdolność kredytową – najlepiej wysłać szybki wniosek do banku online. Zagwarantuje to najszybsza decyzję kredytową, oszczędność czasu i brak kosztów pośredników kredytowych – tak więc jeśli chcesz skonsolidować swoje kredyty w T-mobile usługi bankowe i chcesz płacić jedną, niższą ratę kredytu to wyślij wniosek a jeszcze dziś dostaniesz decyzję kredytową.

Sprawdź także porównanie kredytów konsolidacyjnych – sprawdzisz tam najtańszy kredyt konsolidacyjny i pozycję T-mobile w naszym rankingu kredytów konsolidacyjnych. Wyślesz wniosek i szybko sprawdzisz swoja zdolność kredytową.

Koszty kredytów w T-Mobile Usługi Bankowe

Najwyższa kwota, o którą można ubiegać się w ramach kredytu gotówkowego w T-Mobile, to 200 000 zł. lub 150 000 bez dodatkowych zabezpieczeń. Tak duża kwota wystarczy na ogromny remont domu lub długą wycieczkę w egzotyczne rejony.
Oprocentowanie kredytu może wynosić od 4.9%, co nie jest najgorszym rozwiązaniem. Jednak nie ma pewności, że każdy kto będzie chciał wziąć kredyt, dostanie go właśnie na takich warunkach. Jest to zależne przede wszystkim od zdolności kredytowej, którą kredytobiorca posiada. Na zdolność kredytową ma wpływ wiele czynników – m.in. poprzednie zobowiązania, wielkość innych kredytów, które klient ma jeszcze do spłacenia, czy chociażby historia kredytowa, którą weryfikuje się na podstawie rejestrów takich jak BIK, czy KRD. Aby dowiedzieć się, czy posiadasz wystarczającą zdolność kredytową wystarczy złożyć wniosek w banku lub przez internet, po czym bank wyda decyzje na podstawie wstępnej oceny zdolności. Do tego często potrzebne są dodatkowe zaświadczenia – np. zaświadczenie o dochodach z pracy.

Opinie o kredytach w T-Mobile Usługi Bankowe

Bardzo duży wpływ na opinie internautów ma przede wszystkim wartość oprocentowania oraz dodatkowych opłat związanych z zaciągnięciem kredytu gotówkowego. Jednakże analizując inne oferty bankowe można stwierdzić, że jest ono podobne do innych banków. Oczywiście ocena zdolności jest indywidualna dla każdego klienta i nie można jednoznacznie stwierdzić, czy kredyt jest dobry, czy też nie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że bank przychyla się do wniosków kredytowych, bowiem to właśnie na kredytach zarabia bardzo duże pieniądze.

Wniosek o kredyt w T-Mobile usługi bankowe

Wniosek kredytowy w T-Mobile można złożyć na dwa sposoby – poprzez formularz internetowy (jednak opcja ta jest dostępna wyłącznie dla klientów), jednak pozwala zaoszczędzić sporo czasu lub poprzez kontakt z przedstawicielem bankowym w placówce jednego z oddziałów. Druga opcja jest zdecydowanie bardziej czasochłonna.

Tagi: , , , ,

1 komentarz

 1. KonsolidacjaAla Luty 7, 2017 at 7:58 pm Reply

  Naprawdę szybki wniosek !
  Decyzje uzyskałam w ten sam dzień co wysłałam wniosek.
  To też dobry pomysł na sprawdzenie swojej zdolności kredytowej.A za wysłanie i rozpatrzenie wniosku nic nie płacimy .
  Najbardziej cieszy mnie to , że szybko odpowiedzieli na mój wniosek .Nie wiem ile się czeka w innych bankach ale w T-mobile dostałam odpowiedz w ten sam dzień- tak jak już wspominałam wyżej .
  Dostałam kredyt konsolidacyjny na dobrych warunkach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *