Kalkulator zdolności kredytowej w BGŻ BNP Paribas opinie i koszty

Kalkulator zdolności kredytowej w BGŻ BNP Paribas opinie i koszty
4.4 (88%) 5 votes

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas Banku często jest reklamowany, jako jeden z lepszych i posiadających niskie oprocentowanie. Ale czy tak jest rzeczywiście? Czy pomimo niskiego oprocentowania łatwo jest go otrzymać? Jak bank bada zdolność kredytową? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć właśnie w tym artykule.

Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje różne rodzaje kredytów, w tym gotówkowe, czy hipoteczne lub konsolidacyjne. Każdy z nich posiada inne oprocentowanie oraz bank stawia różne wymagania. Jednak, co wydaje się oczywiste – zdolność kredytowa w BGŻ BNP Paribas Banku jest analizowana w podobny sposób niezależnie od rodzaju kredytu.

Korzyści kredytu gotówkowego można przestawić za pomocą kilku podpunktów:
1. Stałe i korzystne oprocentowanie – od 4,99% w skali roku.
2. 11,81% RRSO – co oznacza, że jest to całkowity koszt kredytu w skali roku – wliczając w to również prowizję, czy ubezpieczenie.
3. Okres kredytowania jest zmienny i może trwać od 6 do 84 miesięcy.
4. Przedział kwoty, o jaką można się ubiegać to 2 000 – 150 000 zł.
5. Brak konieczności wskazywania celu kredytu!

Oferta kredytowa tego banku okazuje się bardzo korzystna, ale czy każdy może z niej skorzystać?
Bank bardzo skrupulatnie bada zdolność kredytową każdej osoby, dlatego zanim złożysz wniosek o kredyt gotówkowy w tym banku upewnij się, że:

 • jesteś osobą zatrudnioną na umowę zlecenie lub o dzieło
 • osobą prowadzącą własną działalność rolniczą
 • jesteś emerytem lub rencistą
 • osobą wykonującą wolny zawód lub posiadające inne źródło dochodu w Polsce.

Łatwo więc zauważyć, że warunkiem koniecznym jest stałe źródło dochodu, które pozwala na zaciągnięcie zobowiązania kredytowego. Warto zastanowić się, czy Twoje wszystkie zobowiązania miesięczne nie będą przekraczać Twoich możliwości – wówczas bank odmówi Ci udzielenia kredytu. Inną ważną sprawą jest to, że dokładnie badana jest Twoja przeszłość kredytowa – w tym celu analizowana jest lista BIK i rejestry dłużników. Warto zadbać o to, aby bank nie znalazł tam żadnych niepokojących informacji na Twój temat.

Kalkulator zdolności kredytowej  kredytu hipotecznego w BGŻ BNP Paribas

Kredyt hipoteczny w BGŻ BNP Paribas to tania oferta kredytu hipotecznego nie tylko na zakup mieszkania ale i na budowę domu – biorąc ten kredyt możecie być pewnie, że nie spotkają was żądne ukryte koszty a zyskacie niskie oprocentowanie kredytu i niska prowizję w tym niskie RRSO kredytu w BGŻ BNP Paribas. Decydując się na sprawdzenie zdolności kredytowej na kredyt hipoteczny warto wysłać na sam początek wniosek online do banku aby uniknąć kolejek w palcówce. Wniosek można wysłać w kilka minut – dzięki temu jeszcze tego samego dnia można liczyć na wstępną decyzję kredytową.

WAŻNE: nie warto wysyłać na oślep wniosków o kredyt hipoteczny – sprawdź który z kredytów będzie w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem w naszym kalkulatorze zdolności kredytowej kredytu hipotecznego na podstronie http://kalkulatorzdolnoscikredytowej.com/kalkulator-zdolnosci-kredytowej-kredytu-hipotecznego/, w ciągu 2 minut porównasz tam kredyt hipoteczny w kilkunastu bankach.

Kalkulator zdolności kredytowej  kredytu konsolidacyjnego w BGŻ BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas to oferta idealnie dostosowana do osób, które maja problem ze spłatą obecnych kredytów, zadłużeń na kartach kredytowych czy limitów odnawialnych na kontach osobistych. Kredyt konsolidacyjny połączy wszystkie zobowiązania w jedno dzięki czemu:

 • otrzymasz jedną ratę,
 • otrzymasz niższą ratę,
 • dostaniesz możliwość wzięcia dodatkowej gotówki,
 • dostaniesz możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Myślę, że te wyżej wymienione korzyści przekonają każdego. Nie warto czekać ze spłatą kredytów aż powstaną zaległości, ponieważ wtedy zdolność kredytowa an kredyt konsolidacyjny maleje, dlatego jeśli chcesz pozbyć się swoich problemów ze spłatą kredytów czym prędzej wyślij wniosek o kredyt konsolidacyjny do BGŻ BNP Paribas lub też sprawdź zdolność kredytową na kredyt konsolidacyjny i dowiedz się jaki kredyt konsolidacyjny dla Ciebie będzie najlepszy,

Kredyt w BGŻ BNP Paribas – opinie klientów

Zdecydowanie wśród pozytywnych opinii na temat samego kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas Banku dominuja różnorodność źródeł dochodu. Bank jako jeden z nielicznych akceptuje tak różne źródła. Daje to możliwość większej liczbie osób skorzystania z kredytu. Oczywiście stawia też pewne wymagania i dokładnie bada historię, czy zdolność kredytową – dlatego warto zadbać o to odpowiednio wcześniej.

Wniosek o kredyt w BGŻ BNP Paribas

Aby nie tracić zbyt dużo czasu, w łatwy sposób możesz przekonać się o tym, czy posiadasz zdolność kredytową i na jaką wartość kredytu. Wystarczy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy bezpośrednio przez stronę internetową. Wstępna decyzja zostanie wystawiona bardzo szybko, dzięki czemu będziesz wiedzieć, czy możesz sobie pozwolić na kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas Banku.

Tagi: , , , ,

komentarzy 5

 1. dominik Luty 7, 2017 at 9:46 pm Reply

  Czy te kalkulatory zdolności są w miarę dokładne??
  Nie korzystałem nigdy z takiego kalkulatora bo zawsze mi się wydawało , że nie są one dokładne . Ale zauważyłem w ostatnim czasie , że dużo osób korzysta własnie z takiej pomocy i chwalą sobie takie kalkulatory zdolności kredytowej.
  Chciałem sobie obliczyć koszty kredytu w BGŻ BNP Paribas.
  Piszą tu , że to jeden z najlepszych kredytów .
  Chciałbym się przekonać czy tak jest w rzeczywistości.

  • malina Marzec 10, 2017 at 4:28 pm Reply

   A nie lepiej wysłać od razu wniosek do bgż? W tedy dowiesz się czy posiadasz zdolność kredytową i na jaką wartość kredytu-tak jak napisali w artykule. Możesz to zrobić w bardzo wygodny sposób bo przez stronę internetową. Zaoszczędzisz w taki sposób trochę czasu i dowiesz się czy masz szanse na kredyt w bgż. Ja tak zrobiłam. Wniosek wysłałam przez stronę internetową. Szybka odpowiedz. Mogę się starać u nich o kredyt. Nie ma przeciwwskazań. Kwota jaką mogę uzyskać bardzo mnie satysfakcjonuje.
   A nie spodziewałam się, że na tak duży kredyt będę mogła sobie pozwolić.

 2. paula Marzec 10, 2017 at 9:55 am Reply

  Wiadomo, że taki kalkulator nie wyliczy Ci dokładnych kosztów jakie cię wyniosą przy danym kredycie ale wstępnie będziesz miał to zobrazowane. Zazwyczaj te koszty się nieco różnią od tych przedstawionych przez bank. Ale też nie ma nie wiadomo jak wielkie różnicy. Także możesz sobie to obliczyć na kalkulatorze. Ewentualnie wyślij wniosek do bgż i czekaj aż ocenia twoją zdolność kredytowa i ci odpowiedzą. Czytałam kiedyś na podobnym forum, że w bgż są tanie kredyty. Osobiście uważam bardzo podobnie 🙂

 3. anek Marzec 17, 2017 at 11:11 am Reply

  Warto skorzystać z kalkulatora jeśli jeszcze nie miałeś okazji. Ja właśnie sobie obliczam koszty kredytu w banku bgż i przyznam, że dość ciekawie się to zapowiada. Koszty według mnie nie są duże. Aż jestem zaskoczony, że taki nie drogi jest kredyt w bgż. Wyślę zaraz do nich wniosek i dowiem się szczegółów. Dawno nie widziałam tak dobrej i korzystnej oferty.
  Ja się zgadzam z tym, że to jeden z najlepszych kredytów. Sprawdziłam jeszcze dwie oferty i jak na razie ta jest najlepsza!

 4. kredyt w BGŻ opinie Marzec 19, 2017 at 11:11 am Reply

  Ja polecam kredyt w BGŻ – bardzo dobre warunki jeśli chodzi o czas udzielenia kredytu i koszty kredytu co najważniejsze. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *